fbpx
Kiedy:
listopad 19, 2022 – listopad 20, 2022 całodniowy
2022-11-19T00:00:00+01:00
2022-11-21T00:00:00+01:00
DEEP DIVE - SZKOŁA CUUD - Level 2

DEEP DIVE – Szkoła CUUD Coachingu Oddechem – Level 2 19-20.11.2022 

Witaj na zaawansowanym poziomie CUUD

Transformujący Program Nowej Generacji,
tylko dla absolwentów CUUD Szkoły

W PROGRAMIE:

  • Oczyszczenie i kontynuacja transformacji w kluczowych sferach CUUD, począwszy od ciała fizycznego, poprzez system energetyczny, emocjonalny i mentalny.
  • To sposobność pogłębionego spotkania ze sobą, odkrycia swojej misji i osadzenia jej na życiowej ścieżce. Będziesz mieć okazję przekroczyć granice uwarunkowań codziennego życia, doświadczyć powrotu do głębokiego odczuwania, połączenia z esencją tego kim jesteś.
  • Podróż przez wszystkie 3 główne okresy naszego życia, które w naszej psychice reprezentowane są poprzez Wewnętrzne Dziecko, Wewnętrznego Nastolatka i Dojrzałego Dorosłego. W każdym z nich odnajdziemy swoich psychologicznych wygnańców i pilnujących ich strażników. Z kursu wyjdziemy dużo pełniejszą zintegrowaną całością.
  • To szkolenie to przede wszystkim praca nad swoimi tematami życiowymi, które powstrzymują cię od życia pełnym potencjałem – weźmiesz na tapetę to, czym najbardziej potrzebujesz się zająć.
  • Nie musisz pracować z klientami, by wziąć w nim udział. Możesz go przejść tylko dla siebie.
  • W tej CUUD podróży odblokujesz wiele zamrożonych obszarów swojego życia. Zintegrujesz siebie na wielu poziomach. Staniesz się jeszcze solidniejszym i dogłębnym profesjonalistą skutecznie pomagającym innym, jako profesjonalista lub jako hobby.
  • Odważniej ośmielisz się wnosić swój wkład w świat jeżeli tego pragniesz – czerpania z niego pełniej z jego możliwości, zasobów, bogactwa, zamiast przyglądania się, czy zazdrości, że robią to inni.

 

©2022 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?