fbpx

Wiktoria Świerkot

GDAŃSK

wiktoria.swierkot@gmail.com
tel: 505 860 280
Facebook: Coaching Oddechu – Sesje Oddechowe – Wiktoria Świerkot

Od prawie 10 lat dotykam głęboko swojej prawdy, kiedy życie podarowało mi drugą szansę, z której skorzystałam wędrując do siebie. Droga prowadziła poprzez pracę indywidualną oraz różnego rodzaju warsztaty, kursy i szkoły m.in. Konstelacje Rodzinne B. Hellingera, Szkołę Rozwoju Osobistego dla Kobiet Kamili Jankowskiej, Szkołę Coacha Oddechu, Vedic Art, Tantrę, Taniec Intuicyjny, Regresing, pracę z traumą porodu, Medytacje Osho, metody Lowena, różnego rodzaju techniki pracy z ciałem i ruchem oraz wiele innych, a przede wszystkim poprzez co dzienne życie, radości i kryzysy, którym dając uwagę byłam bliżej siebie.
Skończyłam Politechnikę, a kiedy mój ścisły umysł zaczął otwierać się na wędrówkę do siebie zaczęłam dawać oddech swojemu ciału i duszy, otwierać się na emocje i moc płynącą z obecności. Kiedyś moje uczucia były zamrożone, choć nawet o tym nie wiedziałam. Myślałam, że jak mam trudne sytuacje to jakoś sobie poradzę, przetrwam. Wszystko w sobie tłumiłam, kumulowałam, zamrażałam. To spowodowało, że moje ciało zaczęło chorować. Zrozumiałam, że „to nieczucie” było trudniejsze. Kiedy czuję swoje ciało, to co się z nim dzieje, mogę być z każdą trudnością biorąc z niej Siłę. Wciąż odkrywam siebie na nowo, żyję żywym życiem, łączę skrajności w jedno w sercu, jestem i odważna i doświadczam lęku; śmieję się i płaczę; po prostu zwyczajna i ludzka. Porusza mnie moc i prawda ludzkich serc, kiedy mają odwagę otwierać się; moment, kiedy dokonuje się głęboka transformacja i już nic nie jest takie jak dawniej. Kiedyś myślałam, że życie jest cudem, jest miłością. Teraz to czuję – a to zmienia wszystko.
Jeśli chcesz odkrywać swoją Prawdę, Piękno, Moc, Ukojenie w sercu, Wrócić na Swoje Miejsce i Doceniać Życie (bez ściemy, bez uśmiechania się, kiedy w środku wszystko wrzeszczy!), Bez udawania, i Być z Tym Co Jest i Jakie Jest zapraszam na sesje oddechowe.

 

©2023 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?