fbpx

Diana Miałkowska

WARSZAWA

ukrzyzaniak@wp.pl
tel. 501564029

 

Odkąd pamiętam zadawałam pytanie: DLACZEGO?

Od najmłodszych lat nie przyjmowałam pewników, tylko pytałam – dopóki nie dotarłam do odpowiedzi, która by mnie usatysfakcjonowała. Nie uznawałam prawd powszechnych; albo coś było w zgodzie ze mną, a jeśli nie, to szukałam dalej, drążąc, pytając, sprawdzając.

To pytanie i szukanie odpowiedzi w największym stopniu zdeterminowało moje życie.

Z ciekawością podążam przez życie doświadczając, sprawdzając, czego chcę, czego nie chcę, co moje a co nie Jestem w drodze, nieustająco wierząc, że wszystko jest możliwe, bo życie jest nauką empiryczną – to, co nas trwale kształtuje i zmienia to doświadczenia.

Dwadzieścia lat, które spędziłam pracując w korporacji, to twarda szkoła życia. Nauczyła mnie dyscypliny, odwagi, otwarcia, ale też elastyczności i uważności na siebie, bo łatwo się samą przekroczyć, nadużyć. Stopniowo sprawdzałam gdzie zaczynają się moje granice, o których to ja decyduję oraz jak ważna jest współpraca i życzliwość, szczególnie w międzynarodowym środowisku. To tutaj nauczyłam się, że każdy jest różny, a przez to fascynujący i wartościowy.

Równolegle z rozwojem zawodowym zaczęły się intensywne poszukiwania mojej własnej, osobistej prawdy. Od wielu lat czułam ograniczenia w sobie, ale mimo tego miałam odwagę doprawioną ciekawością, żeby przekraczać swoje lęki i bariery. Używając wszelkich dostępnych mi na tej drodze narzędzi uczyłam się siebie, zdzierając jak z cebuli kolejne warstwy zbroi i ograniczeń: terapia DDA, praktyka 5 rytmów, Movement Medicine, bioenergetyka Lowena, Łagodna Bio-Energetyka Evy Reich i  w końcu Szkoła CUUD Coachingu Odechem – gdzie znalazłam piękne i skuteczne połączenie wszystkiego, co dotychczas poznałam. To wszystko otwiera mnie z każdym kolejnym dniem na moje życie, na czucie siebie i innych ludzi,  rozpuszczając bariery, lęki, wątpliwości, przynosząc odpowiedzi na pytania z każdym dniem z większą lekkością.

Z każdym rokiem mam coraz więcej szacunku do ciała, które z miłością służy, nieustająco mówiąc do mnie. Wystarczy tylko zatrzymać się i posłuchać … z czułością i łagodnością, jak dziecka domagającego się uwagi.

Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do każdego człowieka jako całości. Fascynuje mnie Totalna Biologia, Ustawienia wg Berta Hellingera, Trauma Pierwotna wg Frantza Rupperta, Metody te pozwalają znaleźć przyczynę, a ciało pokazuje rozwiązanie i prowadzi drogą, właściwą dla każdego z nas. Jesteśmy całością i tak należy nas traktować. Z całym bagażem rodowym i osobistym. Z szacunkiem dla naszych traum, zbroi w ciele, i doswiadczeń oraz podszeptów duszy i intuicji.

Jeśli chcesz poczuć swoje ciało, uruchomić jego naturalną witalność i przepływ, jeśli tęsknisz za uśmiechem o poranku, albo czujesz, że o coś Ci chodzi, ale nie wiesz o co  – zapraszam na sesje oddechowe. Zmiana jest w zakresie  Twoich możliwości, a ja chętnie korzystając ze wszystkich znanych mi narzędzi, z ciekawością będę Ci towarzyszyć w twoich odkryciach i zmianach.

Bo w życiu chodzi o to, żeby żyć!

Diana Miałkowska
Kobieta, żona, matka, coach, fascynatka życia.
Praktyk Łagodnej Bio-Energetyki
Coach Oddechem

©2022 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?