fbpx

Sylwia Bednarek

KRAKÓW

691 563 200
sylwia.bednarek@gmail.com
www.zsercemwrelacje.pl

Wykładowca, trener, coach ICI i tutor

Jestem edukatorką dzieci i dorosłych, w tematach dotyczących rozwoju osobistego, świadomości finansowej i przedsiębiorczości. Na prowadzonych przeze mnie szkoleniach oraz podczas indywidualnych sesji bazuję na podejściu coachingowym wykorzystując elementy terapii akceptacji i zaangażowania ACT oraz zaawansowane techniki oddechowe.

CUUD Integrowanie Oddechem to odpowiedź na wyzwania dzisiejszego świata: obniżenie stresu, wzrost lekkości i przyjemności życia, wzrost spokoju wewnętrznego, większa otwartość i łatwość w przyjmowaniu uczuć i ich okazywaniu, lepsza komunikacja z sobą, swoimi uczuciami i ciałem. To wzrost jakości bycia w relacji z sobą i  drugim człowiekiem.

Podczas pracy korzystam z różnych narzędzi, w tym autorskich: ‘Kart Świadomości Finansowej’ (w celu przełamywania barier mentalnych związanych z postrzeganiem pieniędzy i pobudzania ciekawości w obszarze finansów) oraz workbooka ’Pentagram rozwoju osobistego’ do pracy własnej.

Inspiruje mnie życie, a moim mottem są słowa: Każdego dnia powinieneś uczyć się i rozwijać [Brian Tracy] oraz świadomie oddychać [dopełniają praktycy oddechu].

Jeśli czujesz, że mogę Ci pomóc, zapraszam do kontaktu
Sylwia

©2024 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?