fbpx

Róża Adamcio

WARSZAWA

roza.adamcio@gmail.com
513 020 516

Czujesz, że brakuje Ci zasobów, aby ruszyć z miejsca?
Tkwisz od dłuższego czasu w stanie „nie wiem”?
Przytłaczają się codzienne obowiązki?
Masz poczucie odcięcia od ciała i emocji?

Z przyjemnością pokażę Ci, jak bardzo jesteś w mocy, aby znacząco poprawiać jakość własnego życia, wprowadzając do niego lekkość, światło i radość.

Zapraszam Cię do spotkania podczas sesji coachingu integrowania oddechem, będącego połączeniem coachingu i sesji oddechowych.

Nakierowany na cel coaching wyznacza daty, jest swego rodzaju zobowiązaniem wobec siebie, daje poczucie odpowiedzialności za swoje życie. Związany z działaniem i energią męską idealnie nadaje się dla osób, które mają poczucie, że stoją w miejscu, a chciałyby nadać życiu odpowiedni kierunek.

Sesje oddechowe koncentrują się wokół odczuwania własnego ciała i emocji. Są związane z energią żeńską. Nie musisz niczego rozumieć – wystarczy, że pozwolisz kierować się ciału. To praca o zaufaniu do siebie, puszczeniu kontroli. W sesji nie ma celu ani przewidywanego konkretnego efektu. Spotkania są idealne dla tych, którzy siedzą głównie „w głowie” i nie mają kontaktu z ciałem.

Coaching integrowania oddechem pojawił się w moim życiu z pasji do rozwoju i rozwijania samoświadomości. Jeśli chcesz, aby w Twoim życiu pojawiło się więcej lekkości, radości i swobody, zapraszam Cię do wspólnej, inspirującej podróży 🙂

Róża

©2023 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?