fbpx

Milena Lutomirska

WARSZAWA

Wewnętrzna Moc – Coaching Oddechem
coachingoddechem@gmail.com
573 497 248


Oddycham – Jestem – Czuję

ODDYCHAM
Nieustannie się rozwijam i transformuję w drodze do siebie. To oddech i ciało jest dla mnie kluczem do bycia autentycznym, do bycia sobą, blisko siebie i tego, co jest dla nas najważniejsze, do transformowania lęków, do rozwoju, spokoju, realizowania swojego potencjału i spełnienia w życiu.
Wierzę w człowieka i jego możliwości. Wierzę w Twoją Wewnętrzną Moc!

JESTEM
Jestem Coachem Oddechem, absolwentką Szkoły Cuud Coachning Oddechem, w drodze do bycia psychoterapeutką Gestalt. Z wykształcenia jestem filozofką, rozwijałam się również na studia podyplomowych oraz na różnych kursach i warsztatach m.in. z:  TRE, Metody Lowena, Metody Wima Hofa. Interesuje mnie praca z ciałem i oddechem i wszystkie formy terapeutyczne z nią związane.  Mam wieloletnie doświadczenie w koordynacji projektów i kilkuletnie w zarządzaniu zespołem. Odeszłam po 8 latach pracy z firmy, gdzie pełniłam stanowisko zarządzające. Odeszłam by rozwijać swoją pasję i połączyć się z misją życiową, jaką jest dla mnie wsparcie drugiego człowieka i dzielenie się doświadczeniem i wiedzą.
Tworzę markę:  Wewnętrzna Moc – Coaching Oddechem

CZUJĘ
Radość i ulgę przynosi mi poznawanie siebie i stawanie po swojej stronie, bycie z moim ukochanym, kontakt z naturą, pisanie, taniec i inne formy kreatywnej ekspresji, które ciągle odkrywam.
Czuję ciekawość i otwartość na myśl o spotkaniu z Tobą 🙂

Zapraszam Cię serdecznie! 🙂

©2021 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?