fbpx

Oddycham – Jestem – Czuję

ODDYCHAM

Nieustannie się rozwijam i transformuję w drodze do siebie. To oddech i ciało jest dla mnie kluczem do bycia autentyczną, do bycia sobą, blisko siebie i tego, co jest dla nas najważniejsze, do transformowania lęków, do rozwoju, spokoju, realizowania swojego potencjału i spełnienia w życiu.

Wierzę w człowieka i jego możliwości. Wierzę w Twoją Wewnętrzną Moc!

JESTEM

Jestem Coachem Oddechem, absolwentką Szkoły Cuud Coachning Oddechem oraz psychoterapeutką Gestalt w procesie szkolenia. Z wykształcenia jestem filozofką, rozwijałam się również na studiach podyplomowych oraz na różnych kursach i warsztatach m.in. z:  TRE, Metody Lowena, Metody Wima Hofa. Interesuje mnie praca z ciałem i oddechem i wszystkie formy terapeutyczne z nią związane. Mam wieloletnie doświadczenie w koordynacji projektów i kilkuletnie w zarządzaniu zespołem. Odeszłam po 8 latach pracy z firmy, gdzie pełniłam stanowisko zarządzające. Odeszłam by żyć w zgodzie z moimi wartościami i robić zawodowo to co jest dla mnie ważne i jest moją pasją.

Tworzę markę:  Wewnętrzna Moc – Coaching Oddechem

CZUJĘ

Radość i ulgę przynosi mi poznawanie siebie i stawanie po swojej stronie, bycie z moim ukochanym, kontakt z naturą, pisanie, taniec i inne formy kreatywnej ekspresji, które ciągle odkrywam.

Czuję ciekawość i otwartość na myśl o spotkaniu z Tobą 🙂

Zapraszam Cię serdecznie! 🙂

 

©2024 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?