fbpx

SESJE INDYWIDUALNE

Sesje oddechowe to najczęściej wielka przygoda, podróż w głąb siebie.
Jest to bardzo praktyczna i cenna inwestycja.
Sesje oddechowe same w sobie mają ogromną moc.

Jak widać są też świetnym dopełnieniem dla klasycznego coachingu.

Sesja indywidualna składa się zwykle z 2 części:
ROZMOWY COACHINGOWEJ i SESJI ODDECHOWEJ
Spotkanie jest dostosowane do twoich potrzeb i od tego zależy, na którą część poświęcamy więcej czasu.

ROZMOWA COACHINGOWA

SESJA ODDECHOWA

JAK WYGLĄDAJĄ SESJE COACHINGU ODDECHEM?

Pojedyncza sesja zwykle składa się z rozmowy coachingowej, związanej z Twoim życiem, wyzwaniami, problemami, celami, marzeniami, zadaniami.

Następnie w komfortowej pozycji, najczęściej leżącej poprzez oddech i ciało łączysz się głębiej ze sobą. Towarzyszy Ci w tym coach. Słuchasz siebie, podążasz za swoją intuicją oraz wskazówkami lub pytaniami coacha. Sesja dzieje się … Podczas sesji łączysz się ponownie ze swoją mocą, odzyskujesz moc podejmowania swoich decyzji, którą gdzieś w dorastaniu rozproszyłeś, uśpiłeś. Podczas sesji jesteś cały czas świadomy, ty o wszystkim decydujesz i doświadczasz przyjemnego relaksu.

Podczas sesji możesz przetransformować wiele ważnych dla Ciebie życiowych tematów. Sesje łączą cię ze swoją mocą, którą naturalnie przenosisz do codziennego życia, stajesz się bardziej sprawczy i efektywniejszy w działaniach. Dużo ludzi z większa łatwością przekracza swe niemożności i osiąga odważne cele.

JAK WYGLĄDA POJEDYNCZA SESJA ODDECHOWA?

Zwykle leżysz na plecach … czujesz swój oddech, obserwujesz co się w tobie dzieje … nawet jeżeli to jest cisza…
Ta coraz większa przyjemność i cisza może trwać … i również mogą zacząć wychodzić z ciebie różne uczucia, emocje, stany z przeszłości, naturalnie jest to szczerze fascynujące oczyszczanie.

Coach pomaga wejść  w stan uważności, odczuwania, odbierania sygnałów płynących z ciebie. Pojawiają się wówczas odczucia w ciele, które lokalizujemy, opisujemy i zaczynamy je czuć, to jest bardzo uwalniające i w większości (zwykle ponad 90% czasu) bardzo przyjemne. Możemy doświadczać wtedy głębszych  stanów emocjonalnych i fizycznych. To może być płacz, śmiech, obraz, poczucie gorąca, mrowienia, unoszenia się nad ziemią, spadania. Kiedy zaczynamy opisywać dane miejsce w ciele, które zwróciło naszą uwagę, opisując kolor, kształt, fakturę, ruch a następnie uczucia i nastroje które się tam znajdują, mogą wówczas pojawić się tzw. archetypowe obrazy, symbole, które są częścią odzyskiwania swojej mocy, uzdrowienia i pełni życia.

W momencie, kiedy emocje rozpuszczają się, uwalniają się wraz z oddechem, dochodzi do integracji, która jest bardzo przyjemna.

©2023 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?