fbpx

Małgorzata Zienkiewicz

LUBLIN

gosiazienkiewicz5@wp.pl
781 370 288
www.jogalublin.pl
grupa fb „Przytul duszę oddechem”

Od 20 lat jestem w drodze do siebie i jest to piękna i owocna podróż.

Moim mottem życiowa są słowa Matta Kahna – „Kochaj siebie coraz bardziej, nie mniej” i codziennie to zdanie prowadzi mnie do doświadczania życia poprzez siebie i relacje z innymi ludźmi.

Momentem zwrotnym w moim życiu było podjęcie decyzji o zostawieniu pracy księgowej i zwróceniu się w kierunku wołania mojej duszy. I tak powstała moja firma CUD Ciało-Umysł-Dusza, gdzie łączę pracę z ciałem, umysłem pozostając cały czas w połączeniu z duszą i do takiej właśnie harmonii podążam wraz z moimi klientami. Połączenie jogi, masażu hawajskiego Lomi Lomi Nui i pracy z oddechem przynosi niesamowite efekty. Pozwala na dotarcie do swojej lekkości, spójności i radości życia.

Jestem absolwentką Politechniki Lubelskiej. Jogi uczyłam się w Indiach w Alliance International Yoga School gdzie uzyskałam certyfikat nauczyciela oraz pogłębiłam swoją wiedzę i doświadczenie na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Joga i relaksacja. Podczas mojego samorozwoju brałam udział w kursach i warsztatach m.in. ustawienia systemowe, praca z rodem, radykalne wybaczenie, praca z wewnętrznym dzieckiem, reiki, hooponopono, metoda 5 rytmów, totalna biologia, huna.

Pracą z oddechem odkryłam jak ważne są emocje i uczucia i jaki mają ogromny wpływ na nasze życie. Dzięki reagowaniu na dane, często trudne sytuacje, w sposób łączenia się, pozwalania sobie na emocje i uczucia bez stawiania oporu można osiągnąć tak upragnione przez wszystkich  „NIEBO NA ZIEMII”.

Zapraszam Cię do podróży ze mną w głąb siebie, do spotkania się ze swoją „najlepszą wersją” i odważenia się na życie w harmonii C-U-D Ciało-Umysł-Dusza.

Małgorzata

©2023 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?