fbpx

Małgorzata Staroń

KRAKÓW

782 793 939
malgorzatamstaron@gmail.com

Jako coach i praktyk integrowania oddechem, z ogromną satysfakcją obserwuję realne zmiany, jakie zachodzą w życiu moich klientów: przyśpieszenie procesów zdrowienia, wzrost witalności i energii, głębokie i pozytywne zmiany w sposobie myślenia i odczuwania.

Pochodzę z rodziny, gdzie mama była nieobecna emocjonalnie, a relacje między członkami rodziny były trudne. Jako dziecko dużo chorowałam. Moim dziecięcym marzeniem było by żyć inaczej, stworzyć szczęśliwą rodzinę i cieszyć się dobrym zdrowiem. Szybko zrozumiałam, że aby to osiągnąć potrzebuję stworzyć dobrą relację ze sobą, a relacja ta będzie tym lepsza, im lepiej poznam siebie.

Poszukiwanie lepszego życia sprawiło, że zaczęłam zgłębiać świat emocji. Nauczenie się wszystkiego o emocjach stało się moją pasją. W dzisiejszym świecie często je pomijamy, gloryfikując umysł. Tymczasem to właśnie emocje mówią nam najwięcej o nas samych: czy postępujemy w zgodzie ze sobą czy nie, czy nasze granice są przekraczane czy nie, czy jest nam dobrze w relacji i w pracy. Gdy jesteśmy ich świadomi i potrafimy je zintegrować, są naszym wsparciem. Gdy je tłumimy i wypieramy, powodują choroby. Kontakt z naszymi emocjami (lub jego brak) ma zasadniczy wpływ na nasze codzienne życie.

 

Bramą do naszego świata wewnętrznego, a co za tym idzie do świata naszych emocji jest oddech. Praca z oddechem jest dla mnie niezwykle silnym narzędziem, pomagającym uspokoić się, stanąć bliżej siebie oraz uświadomić sobie i zintegrować emocje. Pomaga też odnaleźć swoją pełnię i radość życia.

Na mojej drodze rozwoju zawodowego i osobistego poznałam wiele różnych technik pracy z ciałem, oddechem i emocjami, w tym m.in.: jogę, bioenergoterapię, trening TSR Gordona, komunikację empatyczną czy metodę Soul Body Fusion. Ale to szkoła CUUD Coaching Oddechem okazała się prawdziwym przełomem. Sesje oddechowe przyniosły mi prawdziwą zmianę, zrozumienie siebie, uspokojenie. W moim życiu pojawiło się też dużo więcej radości i lekkości. To przełożyło się na lepsze relacje i wzmocnienie poczucia własnej wartości.

Sesje oddechowe są mocno transformującą drogą rozwoju osobistego, zyskania większej świadomości siebie i swoich potrzeb, zintegrowania traum i budowania lepszych relacji. Mogą być też istotnym wsparciem terapii lub procesu leczenia.

Zapraszam Cię do podróży w głąb siebie!
Małgorzata

 

©2024 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?