fbpx

Ludzie – Kocham ludzi, czerpię energię z pracy z nimi i własną energią dzielę się z otoczeniem, to mnie napędza i daje maksimum satysfakcji.

Uelastycznianie – Dostosowywanie do nowej sytuacji. Wydaje się to trudne… Dokładnie wydaje się… Elastyczność to cecha która bardzo przydaje mi się w życiu, ale chętnie przekazuję innym jak się jej nauczyć… Dlatego też jeszcze –  Umysł i Uważność.

Działanie – Życie to działanie… Uwzględniam tu też działanie na rzecz odpoczywania.
Działanie jest dla mnie oznaką zdrowia i prowokuje motywację. Zapraszam więc na sesje w ruchu i przestrzeni – „Co powiesz na sesję w parku?”

Motywacja  – Motywacja jest niezbędna do działania i jest podwaliną zaangażowania. A kiedy jej brak? Weź z tym oddech!

Inicjatywa – Inicjatywa i zaangażowanie ze strony Klienta (Coachee) – są kluczowe i są podstawą pracy ze mną.

Łączenie – Szeroko pojęte spajanie, podejście holistyczne – człowiek to całość, to umysł, emocje, duch i ciało.  Fundamentem mojej pracy jest łączenie różnych form terapeutycznych, edukacyjnych i coachingowych (coaching, coaching oddechem, andragogika, kreatywność, trening, praca z ciałem, ruch, świadome odczuwanie), dostosowanie ich w sposób indywidualny i objęcie nimi całego człowieka.

Aktywność – Coaching zaprasza do własnej aktywności.  Coaching dzieje się między sesjami – życie dzieje się między sesjami. Życie to aktywność…

Ludmiła Dobraniecka

PŁOCK

Coach
Coach oddechem
Terapeuta Andragog

882 55 20 55
tynanowo2020@gmail.com

Zapraszam Cię
W TWOJE MIEJSCE DO SZCZĘŚCIA…

Życie to też, a może przede wszystkim… ODDECH. Z dumą i niewyobrażalną wdzięcznością ukończyłam szkołę CUUD Coaching Oddechem. Za wszystkie moje własne transformacje – wewnętrzne i zewnętrzne, te ogromne i te najmniejsze, dziękuję właśnie jemu, mojemu największemu Coachowi i Przewodnikowi, mojemu ODDECHOWI.

Z NIM jeszcze raz zapraszam Cię w Twoje miejsce do szczęścia

©2023 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?