fbpx

Konrad Kosieradzki

WARSZAWA

k.kosieradzki@post.pl
tel: 508 748 236

Coach Oddechem (Nowa Szkoła Oddechu)
Coach ACC ( w trakcie akredytacji)
Szkoła Nowych Ustawień Rodzin metodą Berta Hellingera
Master Practitioner in Art of NLP
Od 17 lat w drodze rozwoju osobistego.
Z wykształcenia magister inżynier mechanik, absolwent Instytutu Okrętowego Politechniki Gdańskiej. Ukończone studia MBA.
Z pasji miłośnik koni i jazdy konnej, obieżyświat i nurek amator. Jakiś czas temu zanurkował we własnych głębinach i znalazł tam zasoby, które pozwoliły odnaleźć drogę do siebie i świata. Ta wyprawa uświadomiła mu, że każdy takie zasoby ma. Dzieli się więc tym odkryciem, towarzysząc swoim klientom podczas ich poszukiwań.
 
 
Chciałbyś żyć pełnią życia, realizować swoje pragnienia i potrzeby.
Cóż, każdy by chciał..

I każdy może.

 

Masz wszystkie zasoby potrzebne, by tak właśnie żyć. Być może nie masz do nich pełnego dostępu, bo na drodze leżą przeszkody zbudowane z Twoich lęków i oporów.
Nie pozwalają Ci płakać i czuć smutku, masz „trzymać się dzielnie”.
To wypada robić, a tamtego nie należy. To jest poprawne a tamto nie.

Przecież powinieneś pracować nad sobą, rozwijać się, szkolić …

 

Tak się dzieje od pierwszych dni naszej obecności na świecie. „Lepiej”, „bezpieczniej” jest nie czuć smutku, bólu, lęku, a i czucie radości lepiej mieć pod kontrolą. I szkolimy się, rozwijamy te umiejętności, pracujemy nad sobą – czasem aż do utraty tchu.

 

Tak, do utraty tchu…

 

Tchnienie, oddech, to najlepszy wskaźnik stanu, w jakim jesteśmy, naszych myśli i emocji. A czym jest świadomy oddech? Jest wtedy, kiedy zauważamy, jaki ten oddech jest tu i teraz, w tej chwili i z jakimi naszymi uczuciami, emocjami jest związany. Tymi uczuciami oddychamy, napełniamy się. Oddechem mówi do nas nasze ciało, możemy wreszcie poczuć nasze emocje, oddychać nimi, możemy odzyskać zagubione, schowane, zamrożone kawałki siebie, możemy poszerzyć możliwości swojego umysłu i zyskać wewnętrzną moc. Ten świadomy oddech integruje nasze ciało, umysł, uczucia i ducha w jedną, kompletną całość o wielkich możliwościach.

Tej integracji najpełniej można doświadczyć podczas bycia obecnym. Proponuję Ci praktykę obecności podczas sesji oddechowych. Odbycie cyklu sesji jest zwykle ekscytującą podróżą w głąb siebie, jest czasem przemian, odkrywaniem swoich możliwości, odzyskiwaniem dostępu do własnych zasobów. W tej podróży towarzyszę Ci i wspieram Cię, jako Twój Coach Oddechem.

 

Cykl sesji daje Ci praktykę, która już zawsze będzie Twoim zasobem, zasilającym Twoje życie.
Zapraszam Cię zatem na sesje oddechowe – przecież chcesz i możesz żyć pełnią życia.
To jest twój wybór,
Twoja decyzja.

 

©2023 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?