fbpx

Katarzyna Lubelska

WARSZAWA

kasialubelska1@gmail.com
tel.: 603 718 138

Jestem absolwentką szkoły CUUD Oddech, oraz VIII  edycji Rocznego Warsztatu  Rozwoju dla Kobiet Widnokrąg.  Obecnie jestem Asystentką w Szkole CUUD Coachingu Oddechem Grzegorza Pawłowskiego.

Zawodowo naukowiec w dziedzinie farmakologii. Moje zainteresowania zawodowe dotyczyły tego, jak wspomagać  naturalne mechanizmy organizmu w utrzymaniu równowagi w celu zachowania zdrowia, co również łączyło się z moją pasją jaką jest rozwój osobisty.

Odkąd weszłam na ścieżkę rozwoju osobistego w moim życiu pojawiło się więcej Życia. Naturalnie pojawiła się chęć dzielenia się tym doświadczeniem i towarzyszenia innym w ich własnej podróży do większej sprawczości, mocy, ale też miękkości i otwartości na to co to Życie przynosi.  Odkryłam, że wszędzie, w każdym momencie, cokolwiek robię moją podstawą, ukojeniem i przyjacielem jest Oddech.

Podczas sesji oddechowych  na nowo będziesz mieć możliwość powrotu do naturalnego stanu poczucia bycia w porządku oraz do zauważenia,  uznania i korzystania z własnych zasobów.

 

©2023 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?