fbpx

Julia Jurczykowska

POZNAŃ

julia.z.jurczykowska@gmail.com
501 677 363

 

Podążanie za własną intuicją, pogłębianie szacunku i ufności do siebie to teraz najważniejsze dla mnie kwestie.

Uwielbiam być blisko siebie i natury. Wielką przyjemność sprawia mi wzajemna wymiana i wspólny rozwój ludźmi. Zainteresowanie wchodzeniem w wewnętrzną ciszę rozwijałam między innymi na kursach mindfullness, jogi i medytacji. Kocham intuicyjny taniec, śpiew i pisanie.

Doświadczyłam pracy w nurcie rebirthingu, oddychania holotropowego, metody Wima Hofa, ukończyłam kurs instruktorski Metody Butejki. Dopiero jednak CUUD Integrowanie Oddechem pokazało mi pełnię mocy transformującej oddechu słuchającego – naturalnego oddechu, z którym przychodzimy na świat.

CUUD Coaching Oddechem jest dla mnie wyjątkowym spotkaniem z własnym ciałem, sercem i umysłem. Za pośrednictwem mądrości oddechu metoda ta pomaga mi coraz pełniej rozumieć i doświadczać samej siebie, wchodzić w głęboki kontakt z własnymi emocjami oraz transformować swoje blokady. Pełne uważności, szczerości i delikatności wglądy w siebie pozwalają na stopniowe zmienianie własnej rzeczywistości poprzez wykonywane w zgodzie ze sobą niewielkie kroki i świadome decyzje. Oddech prowadzi i wspiera nas w tym procesie. Pomaga być w pełni tu i teraz. Pozwala, by zmiana działa się w indywidualnym, właściwym dla siebie rytmie.

Z radością potowarzyszę ci w tej fascynującej podróży!

Julia

©2023 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?