fbpx

Julia Jurczykowska

POZNAŃ, WROCŁAW

julia@praktykaoddechu.com
www.praktykaoddechu.com
501 677 363

Mam na imię Julia, prowadzę sesje oddechowe i coachingowe we Wrocławiu, Poznaniu oraz online. Możesz mnie spotkać na Fb oraz Ig jako Praktyka Oddechu z Julią.

Świadomy oddech to dla mnie sposób na odpuszczanie tego, co mi nie służy i podążanie za tym, co dla mnie ważne, karmiące i przyjemne w życiu. Rosną mi skrzydła, gdy tańczę, spotykam się z przyjaciółmi, przebywam w naturze, uczę się czegoś ciekawego albo obcuję ze sztuką. W mojej pracy korzystam nie tylko z metody CUUD Integrowanie Oddechem, ale też z ćwiczeń uważnościowych, relaksacyjnych, rozwojowych, pranayamy, metody Buteyko i uważnego ruchu.

Na sesję ze mną możesz przyjść z dowolnym tematem, pytaniem, swoim aktualnym wyzwaniem życiowym. Być może podczas spotkania wyłoni się zupełnie nowy cel, a może nie będzie celu poza byciem tu i teraz w delikatności własnego oddechu.

Podczas sesji:

  • tworzymy komfortową, bezpieczną, dostosowaną do Twoich potrzeb przestrzeń, w której możesz czuć, wyrażać i dbać o siebie,
  • zdobywasz cenne doświadczenia i narzędzia, z których możesz korzystać na co dzień (gdy czujesz nadmierny stres, lęk, przytłoczenie, przemęczenie, brak motywacji, napięcie w ciele, spadek koncentracji itd.)
  • mogą pojawić się u Ciebie: wglądy, wspomnienia, emocje, przekonania, różnorodne wrażenia fizyczne,
  • pogłębiasz kontakt z własnym ciałem i emocjami, poznajesz siebie lepiej,
  • uwalniasz napięcia, blokady, przekonania i otwierasz się na to, czego pragniesz i potrzebujesz.

Jeśli chcesz zapisać się na swoją sesję albo zadać mi pytania, napisz lub zadzwoń.
Julia

©2024 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?