fbpx

Ela Sokół

Gdańsk

FB Oddech Wdychaj Życie – Ela Sokół

FB Fotografie Obrazy niezwykłości

wdychaj.zycie@gmail.com

tel. 665 185 042

Jestem ciekawa świata i ludzi, siebie i Ciebie 🙂
Z wykształcenia biolog (dr nauk medycznych), a z pasji podróżniczka i fotograf, od niedawna dzieląca się swoimi zdjęciami ze światem. Ciekawość i chęć odkrywania prowadzi mnie wieloma ścieżkami rozwojowymi. Eksplorowałam różne podejścia i techniki pracy z ciałem, emocjami, umysłem i duchem (joga, taniec intuicyjny, kontakt improwizacja, play-fight, malowanie intuicyjne, praca z głosem, mindfulness, medytacje dynamiczne, ustawienia systemowe, psychobiologia i wiele innych). Poznawałam różne metody, jednak cały czas miałam wrażenie, że żadna z nich nie jest tą jedyną i w 100% moją.
Życie poprowadziło mnie pewnego dnia na warsztaty oddechowe, sesje oddechowe i w końcu do Szkoły CUUD Coachingu Oddechem. Dopiero w pracy ze słuchającym oddechem poczułam, że to jest coś, co łączy i integruje wszystkie znane mi podejścia oraz jest tym, czym chciałabym się dzielić z innymi.

Dlaczego oddech?

  • Dlatego, że oddech jest dostępny dla każdego i w każdej chwili. Możesz wziąć teraz jeden świadomy oddech i to już jest medytacja 🙂 A jedocześnie to coś, co możesz podarować sobie każdego dnia.
  • Dlatego, że słuchający oddech jest narzędziem o ogromnej mocy, która tkwi w delikatności.
  • Dlatego, że gdy wraz z oddechem zostaje wysłuchany jakiś kawałek Ciebie i część Twojej świadomości wraca do Ciebie to dzieje się CUUD 🙂

Zapraszam na sesje oddechowe!
Chcę Ci pokazać, że można inaczej. Można zatrzymać się na chwilę, wziąć oddech, a wraz z nim odpowiedzialność za własne życie. Chcę Ci pokazać też, że może się to dziać łagodnie, naturalnie i płynnie, w Twoim własnym, najlepszym dla Ciebie tempie. Ja towarzyszę Ci w odkrywaniu siebie po kawałku. Poprzez sesje integrowania oddechem wspieram Cię w odkrywaniu Twojej prawdy i połączeniu z Twoją osobistą mocą, tak abyś mogła/mógł żyć pełniej i doświadczać więcej stanu „flow”, czyli naturalnego przepływu i radości życia.

Wdycham życie! Wdychaj ze mną 🙂

Ela

©2022 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?