fbpx

Elżbieta Dąbrowska

WARSZAWA

elzdab@gmail.com
elzbietadabrowska.pl
533 770 793

Łączę racjonalistyczne teorie z duchowym odczuwaniem. Jestem doświadczoną finansistką w dużej firmie i współzałożycielką Akademii Radosnego Życia. Pasjonuję się inspirowaniem innych do życia w lekkości, uważności i obfitości.

Jestem coachem oddechem, trenerem yogi śmiechu, współautorką „Radosnej Książki”, mentorką w Szkole Liderek, certyfikowanym praktykiem Soul Body Fusion, prelegentką na konferencjach. Biorę udział w projektach podnoszących świadomość oraz prowadzę warsztaty uwalniania radości, oddechu i głosu.

Podczas sesji oddechowych zapraszam do głęboko transformującej podróży w głąb siebie. Towarzyszę w odkrywaniu wewnętrznego potencjału i realizacji życiowej misji. Indywidualne sesje coachingu oddechem prowadzę w  Naturalnym Centrum Zdrowia w Warszawie. Zapraszam na dobrą herbatę, głęboką rozmowę i sesje oddechowe.

Jestem bohaterką trzech książek „Liderki”, „Szczęście na wagę złota”, „Kobiety o kobietach”.

Moim największym majątkiem jest wewnętrzny spokój i radość z serca, a największymi Skarbami są moje dzieci – Patrycja i Paweł.

Doceniam śpiew ptaków i oczy drugiego człowieka, miłość, doświadczanie i moje dzieci … czuję oddech życia i czuję, jaki to wielki dar   .

 

Moje życiowe motto:
„Czyń tylko to co podpowiada Ci serce”.

– Diana Spencer

©2024 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?