fbpx

Twój indywidualny rozwój poprzez CUUD

Witaj w CUUD PATH

CUUD PATH to zaawansowany cykl szkoleniowy i jednocześnie zaproszenie do przygody, podróży
i głębokiego rozwoju.

To program rośnięcia w swojej wewnętrznej mocy, jak i w sile do działania.

CUUD PATH to życie swoją pełnią z możliwością systematycznego wzrastania.

Program jest głęboko transformujący, jednocześnie dopracowany w detalach, by nie wywracał Cię do góry nogami, a harmonijnie wkomponowywał się w Twoje życie.

Cała ścieżka jest rozłożona w czasie, tak byś w najlepszym dla siebie tempie robił/a swoje kroki.

Możesz przejść tę drogę w całości – do czego Cię zachęcam. Możesz przejść go w wybranym fragmencie. Możesz również podejmować decyzje o kolejnych krokach, kiedy masz na to gotowość. Ten program przede wszystkim dla Ciebie.

Najwięcej korzyści wyniesiesz, gdy przejdziesz go systematycznie krok po kroku.

Program składa się z kolejnych cyklów szkoleniowych.

Poziomy te przedzielone są pogłębiającymi programami  dla chętnych – takimi jak staż, czy trening mentorski.

Na każdym z etapów otrzymujesz dyplom ukończenia danego poziomu.

Nie wszystkie poziomy musisz przejść, by wskoczyć na kolejny kurs (np. nie musisz być stażystą czy asystentem, by skorzystać z kursu DEEP DIVE, czy CUUD MASTER )

Możesz tę ścieżkę przechodzić z myślą o byciu profesjonalnym CUUD Coachem Integrowania Oddechem, a również możesz korzystać z kursów bez takiego pomysłu na siebie, robiąc to tylko dla siebie.

CYKLE SZKOLENIOWE

Jednodniowy warsztat dla tych, którzy chcą mieć pierwszy kontakt z metodą. Warsztat zawiera wprowadzenie do metody, sporo cennej wiedzy, podstawowe narzędzia i pomaga przyswoić cenne umiejętności. Na szkoleniu doświadczysz swojej pierwszej sesji oddechowej
jak i poprowadzisz sesję drugiej osobie w roli praktyka integrowania oddechem. Wszystko pod opieką trenera prowadzącego i asystentów. Dla wielu ludzi ten warsztat to ważne doświadczenie i istotny krok na swojej ścieżce rozwoju osobistego.

W programie:

 • wprowadzenie do CUUD Integrowania Oddechem
 • oddech sięgający i słuchający
 • rola oddechu w naszym życiu
 • punkty mocy
 • coaching i oddech
 • metodyka prowadzenia sesji
 • sesje oddechowe

Szkolenie to jest prowadzone przez Trenerów CUUD Szkoły. By je prowadzić zostań CUUD Trenerem. To jest wspaniała sposobność, by mieć wielu klientów na sesje indywidualne dla Ciebie i Twoich podopiecznych.

Szkoła CUUD Coachingu Oddechem To transformujący Program Nowej Generacji.

Daje możliwość dogłębnej podróży w głąb siebie i jednocześnie kształci profesjonalnych praktyków i coachów oddechem. Wyposaża absolwentów w pełne kompetencje do prowadzenia sesji coachingu i integrowania oddechem.

Szkoła łączy wiele podejść do rozwoju człowieka i daje bogaty zestaw narzędzi do pracy. Kładzie nacisk na zdobycie szerokiego spektrum doświadczeń i wyrobienie w sobie postawy głębokiej obecności jako podstawy własnego rozwoju i pracy z klientem.

 

Program prowadzony jest w oparciu o najnowsze odkrycia i tradycyjne sprawdzone metody rozwoju osobistego, w szczególności takie jak: integrowanie oddechem, coaching, techniki oddechowe, joga, terapia systemowa, medytacja, regresing, NLP.

CUUD Szkoła składa się z 3 Modułów, a w nich 10 weekendowych Zjazdów:
Moduł: ESSENTIAL
1.  Moc osobista, oddech, obecność i siła emocji
2.  Coaching i zarządzanie własnym rozwojem
3.  Kreowanie życia i własna transformacja
4.  Budowanie kontaktu i kompetencje coachingowe
5.  W głąb przekonań, misja i życiowe credo
Moduł: ADVANCED
6.   Rehabilitacja porodu, sesja prenatalna, regresing
7.    Zaawansowane narzędzia coachingowe i biodynamika oddechu
8.   Coaching prowokatywny i zaawansowana praca z misją i z credo
Moduł: PROFESSIONAL
9.   Witaj świecie – ja jako unikalna jakość i niepowtarzalna marka
10.  Selfmastery – mistrzostwo życia

Szkolenie to jest prowadzone przez Grzegorza Pawłowskiego i zaproszonych Trenerów. By prowadzić jego wybrane moduły zostań Trenerem CUUD Szkoły.

DEEP DIVE to wielopoziomowy warsztat rozwoju osobistego, który jest zarazem głęboką podróżą do swojego Wnętrza, jak i do odważniejszego wychodzenia do Świata.

Wyposaż się w jeszcze mocniejsze kompetencje, umiejętności i narzędzia do prowadzenia sesji coachingu
i integrowania oddechem.

DEEP DIVE to sposobność pogłębionego spotkania ze sobą, odkrycia swojej misji i osadzenia jej na życiowej ścieżce. Będziesz mieć okazję przekroczyć granice uwarunkowań codziennego życia, doświadczyć powrotu do głębokiego odczuwania, połączenia z esencją tego kim jesteś.

DEEP DIVE to podróż przez wszystkie 3 główne okresy Twojego życia, które w naszej psychice reprezentowane są poprzez Wewnętrzne Dziecko, Wewnętrznego Nastolatka i Dojrzałego Dorosłego. W każdym z nich odnajdziemy swoich psychologicznych wygnańców i pilnujących ich strażników.

To szkolenie to przede wszystkim praca nad swoimi tematami życiowymi, które powstrzymują cię od życia pełnym potencjałem – weźmiesz na tapetę to, czym najbardziej potrzebujesz się zająć. Z kursu wyjdziesz dużo pełniejszą  zintegrowaną całością.

Stałe punkty kolejnych zjazdów: wychodzenie z szafy, zaawansowany coaching, mindset mocy, głęboka praca
z misją i credo, nauka i oddech, 6 aspektów życia, umysł jak woda.

 

Moduł I: WYZWOLENIE WEWNĘTRZNEGO DZIECKA
Zjazd 1:  OTWARTOŚĆ NA ŻYCIE

Zjazd 2:  W GŁĄB MISJI ŻYCIOWEJ

Moduł II: MOC WEWNĘTRZNEGO NASTOLATKA
Zjazd 3: POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

Zjazd 4: ZDROWE GRANICE I ŻYCIOWE CREDO

Moduł III: DOJRZAŁY WEWNĘTRZNY DOROSŁY
Zjazd 5: WEWNĘTRZNY KRYTYK

Zjazd 6: KOCHAJĄCY WEWNĘTRZNY RODZIC – INTEGRACJA JA

Szkolenie to jest prowadzone przez Grzegorza Pawłowskiego i zaproszonych Trenerów. By prowadzić wybrane moduły zostań Trenerem CUUD Szkoły.

CUUD MASTER to zaawansowany program szkoleniowy nastawiony na jeszcze głębsze, intymne spotkanie ze sobą jak i mocne, efektywne działanie w świecie. Cykl ten odbywa się na przestrzeni 6 weekendów.

CUUD MASTER to głęboka praca na poziomie przekonań, wartości, tożsamości i misji.

Szkolenie jest prowadzone przez Grzegorza Pawłowskiego. Program jest szczególnie ściśle dostosowany do potrzeb uczestników campu.

W programie:

 • zaawansowany umysł jak woda – pełne obejmowanie swojego życia
 • zaawansowane techniki medytacyjne
 • ja w świecie
 • Taniec i wielopoziomowa praca z ciałem
 • techniki szamanistyczne
 • zaawansowana praca z okresem prenatalnym
 • zaawansowana praca z cieniem
 • głębokie spotkanie i intymna relacja z lękiem
 • W głąb swojej seksualności
 • sesje oddechowe w szczególnych warunkach zewnętrznych

CUUD TRAINER to zaawansowany program szkoleniowy nastawiony na rozwój umiejętności trenerskich, prezenterskich, liderskich i mówczych.

Przeznaczony jest dla osób, które chcą zostać trenerami CUUD Szkoły i rozwinąć swoje umiejętności wpływu na grupę, radzenia sobie ze stresem scenicznym i ekspozycyjnym.

Poznasz szereg narzędzi i rozwiniesz swoje umiejętności trenerskie.

Szkolenie jest prowadzone przez Grzegorza Pawłowskiego. Do warsztatu jest się zapraszanym.  Program jest szczególnie ściśle dostosowany do potrzeb uczestników szkolenia.

W programie między innymi:

Spójność i zrozumienie roli trenera, style trenerskie i twój własny styl, budowanie energii na sali, team coachingowe umiejętności trenera, solidne przygotowanie szkolenia, skuteczne wywieranie wpływu, efektywne radzenie sobie ze stresem i tremą przed wystąpieniami publicznymi, czystość słowna, siła przekazu i zaawansowana lingwistyka, budowanie kontaktu z grupą, bajki, metafory, praca ciszą, pauzą, moc głosu, rola oddechu w pracy trenera, poczucie humoru, zarządzanie stanem wewnętrznym, moc         obecności w pracy trenerskiej.

POGŁĘBIAJĄCE
PROGRAMY
DLA PROFESJONALISTÓW

Staż to program superwizyjny, cykl indywidualnych 2 godzinnych spotkań w parze coachingowo-stażowej
z wybranym Mentorem. Już w trakcie pierwszego modułu CUUD Szkoły możesz przystąpić do indywidualnego stażu, który pomoże Ci ugruntować się w praktyce i stać się aktywnym coachem na rynku.

Są 2 powody, dla których warto odbyć staż:

 1. W wyniku tego stajesz się pewnym siebie CUUD Coachem Integrowania Oddechem i możesz prowadzić w pełni profesjonalne sesje coachingu i integrowania oddechem.
 2. Otrzymujesz pełne indywidualne wsparcie, by odnaleźć się na rynku jako profesjonalista.

Podczas tych sesji:
– prowadzisz proces coachingowy i w trakcie otrzymujesz cenne informacje zwrotne. Badania potwierdzają, że dzięki feedbackowi uczymy się o wiele szybciej.
– pracujesz nad swoimi obszarami rozwojowymi, wyzwaniami, tematami, które Cię blokują.

Są to niezwykle cenne spotkania, bardzo przyspieszające Twój proces rozwoju. Staż zakończony jest dyplomem.

Do bycia w Teamie Asystenckim możesz się zgłosić, kiedy rozpoczniesz staż. Wtedy zostajesz zaproszony.

Bycie asystentem to niezwykła przygoda.

Z jednej strony przechodzisz program główny CUUD Szkoły jeszcze raz i uzupełniasz wszelkie luki i rzeczy, które Ci umknęły podczas bycia studentem.

Z drugiej strony rozwijasz kolejne wartościowe kompetencje i umiejętności.

Jako asystenci uczymy się szerokiego widzenia procesów od kulis, trzymania pola, bycia dla innych. To mega program rozwojowy, poprzez który bardzo dojrzewa się jako profesjonalista.

Ponadto rozwijamy umiejętności liderskie, uczymy się wypełniania swoich ról w teamie, trzymania wilopoziomowego porządku, uważności dla innych. Jednocześnie mamy przestrzeń dla własnych procesów, przemian, doświadczeń.

Jako Asystenci wspieramy procesy innych. Proces uczestników jest przed naszym własnym. Zarządzamy własnym stanem i dopiero gdy jest na to przestrzeń, otwieramy własny proces. Mamy w tym pełne wsparcie Trenerów prowadzących. W pracy w grupach uczymy się być moderatorami
i jasnej komunikacji.

Kurs mentorski przygotowuje Cię do bycia Mentorem.

Mentor jest bezpośrednim opiekunem i prowadzącym osoby przechodzące przez staż.

Stażyści odbywają z Tobą cykl sesji, za które Ci płacą.

Koordynatorem całego procesu jest Trener prowadzący.

Trening mentorski obejmuje metodykę pracy szkoleniowej i superwizyjnej. Poza tym szkolenie zawiera umiejętności prezentacyjne, wiedzę i sprawność narzędziową Mentora. Zdobywasz potwierdzone umiejętności, by efektywnie prowadzić Stażystów do ich jak najpełniejszego usamodzielnienia się jako Coachów CUUD Integrowania Oddechem na rynku.

Kurs zakończony jest dyplomem poziomu.

Do treningu mentorskiego zostaje się zaproszonym.
Trenerem prowadzącym jest Grzegorz Pawłowski.

©2024 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?