fbpx

Czym są sesje oddechu?

Zapraszam Cię do ruszenia w drogę do siebie, do postawienia pierwszego kroku. Poprowadzi Cię oddech i ciało.
Sesje oddechowe to praktykowanie obecności w TU i TERAZ. To zanurzenie się w ciele, odczuwanie go i emocji temu towarzyszących. To nurkowanie po skryte może wyparte emocje. Często jest to powodem określonych zachowań w życiu codziennym. Oskarżenie pewnych emocji ma przełożenie na ograniczenia w korzystaniu z pełnej radości życia. Ciało wie, pamięta i nie kłamie. Ciało mówi do nas poprzez pewne symptomy. Czy go słuchasz…?
Gdy znajdziesz w sobie gotowość by przyjąć TO co zostało osądzone lub dopiero zauważone wtedy nastąpi w Tobie wspierająca transformacja i otworzą się kolejne drzwi do Ciebie, by być jeszcze bliżej siebie.
Zapraszam Cię do integrującego bycia z sobą na wszystkich poziomach – ciała, myśli i emocji poprzez oddech. Zapraszam do kochającej opieki nad tymi kawałkami Ciebie, które cierpliwie czekają by je dostrzec, dać im uwagę i z czułością przyjąć do serca.
Zapraszam do rozkochania się w sobie – w życiu.

Autoportret
Czasem zamykam oczy, unoszę się i płynę
Słucham, o czym szumią sosny i świerki
I co mówi do mnie owczarek i kundel
Czasem patrzę ludziom w oczy i już nie trzeba słów
Słyszę, co mówią pomiędzy wierszami
Czuję to całą sobą i każdym skrawkiem ciała wibruję
Zachwycam się słowem gestem spojrzeniem
Doceniam drogę uznając miejsce i każdy krok
I idę z ciekawością i złością i z zachwytem i lękiem
Czasem w zacietrzewieniu zwierza usypiam
By we własnym zaszczuciu paść i odpuścić
I burzą dzień powitać i tęczą na niebie ugościć
Księżyc mi rytm wyznacza Słońce drogę ogrzewa
Ziemia barwy zmienia karmi otula i niesie
Jedność… mam wszystko i jestem wszystkim
I zapraszam Cię do przebudzenia
Do rozbudzenia ciekawości życia
Do rozsmakowania się w sobie
Do rozkoszy bycia z sobą…

Barbara Jeziorowska

WARSZAWA

barbarajeziorowska7@gmail.com
tel: 604 946 705

Kim jestem?

Jestem ciekawa siebie, ludzi i życia. Kocham sztukę, poezję i prozę życia. Prywatnie jestem żoną wspaniałego człowieka i matką młodego mężczyzny.
Od lat z lękiem i odwagą doświadczam siebie w swojej drodze życia. Mam szczęście do spotykania ludzi, wyjątkowych mistrzów, dzięki którym wzrastam. Własną metodykę opieram na doświadczeniu zdobytym na licznych warsztatach rozwoju osobistego, m.in. roczna Szkoła Rozwoju Osobistego dla Kobiet- Widnokrąg, 2 letnia Nowa Szkoła Oddechu –coaching oddechu. Moja droga wiodła mnie poprzez Reiki, Silvę, Theta Healing, wielokrotne spotkania z pracą systemową Berta Hellingera, pracę indywidualną konstelacji rodzinnych, pracę z polem narodzin i seksualnością oraz indywidualną podróż praktykując obecność.

Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej z 20 letnim doświadczeniem w mundurze (bardzo specyficznej korporacji ). Dzięki temu moja droga rozwoju kreatywności jest wyjątkowa, niesamowita i barwna. Poprzez Reiki, Silvę, Vedic Art., pracę z głosem i dźwiękiem dotarłam do miejsca w którym piszę własną poezję i maluję. Kocham w sobie zarówno to co kobiece i męskie. Uwielbiam czerpać z mojej mocy delikatnej wrażliwości oraz siły wojownika.
Dziś jestem coachem oddechu i refleksologiem. W swojej pracy stosuję zarówno sesje oddechowe, refleksologię oraz pracę z polem energetycznym. Poprzez symptomy rozpoznane w ciele podczas zabiegów refleksologii wspieram w dotarciu do emocjonalnych przyczyn zaburzeń. Poprzez praktykę integracji oddechem towarzyszę w drodze do uwolnienia się od nieuświadomionych blokad, które hamują radość i witalność życiową.
Dzięki połączeniu tych praktyk ciało i duch tańczą wspólny soczysty życiodajny taniec.

Czym jest refleksologia?

Czy jesteś gotowy by wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie, szczęście, życie…?
Wspieram ludzi w holistycznym podejściu do swojego zdrowia i życia również poprzez zabiegi refleksologii.
Ta starożytna metoda postrzega człowieka jako całość, pozwala uzyskać stan pełnego zdrowia
i dobrego samopoczucia. Podczas zabiegów zachodzi wiele zmian mających wpływ na każdą komórkę Twojego ciała, wzrasta pozytywne nastawienie do siebie i świata.
Podczas terapii uwagę skupiam na przyczynach zaburzeń emocjonalnych i objawach fizycznych, – dzięki czemu proces uzdrowienia staje się pełny i skuteczny. Podstawowym aspektem jaki biorę pod uwagę są indywidualne i niepowtarzalne cechy i predyspozycje każdego człowieka przesądzające o jego wyjątkowości, ponieważ ta osobliwość kształtuje styl życia i wpływa bezpośrednio na zdrowie.
Refleksologia pomoże Ci wrócić do naturalnego stanu równowagi między ciałem, umysłem
a duchem. Nastąpi harmonijny przepływ energii przez organizm i wzrosną możliwości samoleczenia.
Doświadczenie kosmetyczne sprawiło, że dodatkowo łącze refleksologię z naturalnymi kosmetykami i złotem by także Twoja twarz cieszyła się witalnością i soczystością.
Zapraszam…

©2022 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?