fbpx

Aurelia Geżyńska

WIEDEŃ

aurelia_gezynska@yahoo.com
tel: +43 650 633 7222

 
Aurelia jest wielbicielką oddechu, równowagi i bezmięsnej kuchni, a dzielenie integrującego doświadczenia bycia w pełni tu i teraz z innymi to jej pasja.
Jej spotkanie ze świadomym oddechem w 2005 roku zapoczątkowało niezwykłą przygodę zwaną świadomym życiem. Absolwentka Agama Yoga School na Koh Phangan i certyfikowany nauczyciel jogi ERYT200, studiowała jogę w Tajlandii, gdzie spędziła 2 lata i prowadziła warsztaty głodówkowe. Po rocznym pobycie w Peru, ponownie mieszka w swoim ukochanym Wiedniu, gdzie prowadzi prywatną praktykę Coachingu Oddechu.
Swoją ścieżkę zawodową prowadzi równolegle w świecie biznesu jak i jogi, duchowości i rozwoju osobistego. Absolwentka Zarządzania i Marketingu na UMK w Toruniu, jak i Life Coachingu w Collegium Civitas, praktyk Integracji Oddechem (Breath Integration) Collina Sissona i Coach Oddechu certyfikowaną przez Grzegorza Pawłowskiego.
Aurelia stosując Świadomy Oddech i Coaching pomaga swoim klientom być w pełni obecnymi, poznać i poczuć swoje emocje i uwolnić się do świadomego życia.

 

©2024 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?