fbpx

Anna Rakowska

WARSZAWA

anna_ar@poczta.onet.pl
tel: 505 599 469

 

Z zawodu anglistka, nauczycielka, pedagogPraktykuję jogę, co pomaga mi znaleźć odpowiedzi na ważne pytania o sens, sedno i wartości.
Mam wspaniałą, dzielną córkę, kochane wnuczki i tak zwane „doświadczenie życiowe”.

Wiem, jak to jest zaplątać się w życiu, być jak w potrzasku, ale znam też i radość uporania się z własnym bólem. Wiem, jak trudno jest iść przez życie pilnując, by nie zagubić swojej wewnętrznej prawdy wśród codziennej bieganiny, w gąszczu zadań, celów i terminów. Wiem, jak łatwo jest stracić kontakt ze sobą samym, a zaraz potem poczucie sensu. Wiem też jak można sobie pomóc, by je odzyskać i jakie to szczęście.

Żeby wysłuchać własnych emocji, pogadać ze sobą, piszę czasem wiersze. Jakiś czas temu powstał taki:

„ A co u mnie?
Cóż, żyję, dni wikłam.
Nadzieja plącze się nikła,
że tajemnicy dotykam
i zaraz znika.”

( z tomiku „Kartki”)

Tak było. Krótkie przebłyski, olśnienia pokazywały kierunek, ale uciekały mi, blakły. Było tak zanim poznałam „CUUD” oddechu. Teraz, dzięki szkole „CUUD”, wiem, że oddychając świadomie możemy być blisko prawdy o sobie i ją pokochać. Możemy uwolnić i rozpuścić trudne emocje, stres i blokady, a także uspokoić ciągłą gonitwę myśli. Stawianie życiowych kroków w zgodzie ze sobą staje się oczywiste, a to przekłada się na naszą ogólną kondycję i zdrowie. „CUUD” pokazuje, jak za pomocą tej delikatnej, czułej metody odzyskać pełen dostęp do własnych zasobów, a stres i przytłoczenie zamienić na moc i lekkość.

Sięgnij oddechem po swoją prawdę, tajemnicę i piękno! Daj sobie radość i twórczy spokój! Daj się prowadzić oddechowi!

Umiem Ci w tym pomóc 🙂
Zapraszam na sesje oddechowe
(na żywo lub online)

Anna

©2022 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?