fbpx

Anna Kaszyc

WARSZAWA, BIAŁYSTOK

anna.kaszyc@gmail.com
tel. 664 92 76 76

Silną stroną mojej pracy z ludźmi jest delikatność… Dociera tam, gdzie siłowe działania nie mają żadnych szans. To delikatna obecność rozluźnia zaciśnięte tkanki i rozbraja ciało, udrażnia przepływ energii życiowej, przywraca czucie tam, gdzie się zamroziliśmy. To delikatność otwiera serce i przynosi ukojenie, pozwala przyjmować pełniej przyjemność i radość, pomaga wziąć oddech, uzdrawia…
Do niej właśnie chcę Cię zaprosić – do delikatności wobec siebie, bycia obecnym, do stanięcia po swojej stronie.
Połączenie tego z mocnym osadzeniem w ciele i emocjach, daje poczucie bezpieczeństwa i oparcia w sobie. Z przyjemnością będę towarzyszyć Ci w tym procesie.

Moja droga do siebie zaczęła się kilkanaście lat temu od medytacji i filozofii zen, prowadziła później przez szkołę psychologii psychotronicznej, jogiczne praktyki oddechowe i medytacyjne, NLP, masaż klasyczny, shiatsu, polarity, taniec i kontakt improwizację, vippassanę, ustawienia Hellingera, tantrę, vedic art, totalną biologię, szamanizm, technikę uwalniania, integrację oddechem…
Jestem wdzięczna za wszystkich nauczycieli i każdy krok, który zrobiłam, bo z każdego z nich czerpię w życiu i podczas prowadzenia sesji.

Z wykształcenia filolog-kulturoznawca i anglistka. Przetłumaczyłam kilkanaście książek o zdrowiu i rozwoju osobistym (m.in. „Technikę uwalniania” Davida R. Hawkinsa, czy „Kwantowy umysł” Amita Goswamiego). Na co dzień menedżeruję w Wydawnictwie Virgo.

©2024 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?