fbpx

Alicja Stronciwilk

KRAKÓW, WARSZAWA

503 096 911
alicja@bojestemsoba.pl
FP oddech: https://www.facebook.com/IntegrowanieOddechem/
FP rozwój osobisty: https://www.facebook.com/BoJestemSoba

Jestem ciekawa ludzi, otaczającego mnie świata i… zaglądania do swojego wnętrza. To powoduje, że mam nieustający apetyt na życie 🙂 Lubię doświadczać, bo przez odczuwanie rozwijamy się i odkrywamy, co dla nas dobre, a co nam nie służy…

Przez lata podejmowałam nowe wyzwania i nowe role – praca w korporacjach jako manager, ekspert, prezes. Ukończyłam kilka studiów, m.in. psychologię wpływu społecznego, Life Coaching, czy Executive MBA (Master of Business Administration). Te doświadczenia oraz praca nad sobą zaprowadziły mnie do prawdy kim jestem.

Dziś jestem przede wszystkim Praktykiem integrowania oddechem, Life Coachem i trenerem rozwoju osobistego. Kocham podróże, jogę, mindfulness i życie w zgodzie ze sobą. Dzięki tym pasjom zaczęłam czuć, zaczęłam odbierać i rozpoznawać sygnały z ciała. Zanurzyłam się w sobie i pozwoliłam na odczuwanie wszystkich emocji, które gromadziły się przez lata, a których nie potrafiłam uwolnić. W efekcie zrozumiałam, że to właśnie oddech jest największym darem i paliwem, dzięki któremu mogę żyć w pełni harmonii. Oddech, nie wymuszony, a słuchający, który delikatnie uwalnia emocje zapisane w ciele, a umysł od stresu.

Dla mnie proces oddychania jest CUUDem:

  • Wdech napełnia nas energią, wydech – uwalnia od tego, co  już nie jest nam potrzebne.
  • Spłycony oddech pozbawia nas energii, sił witalnych i jest jedną z przyczyn chorób naszego ciała.
  • Wracając do naturalnego oddechu zwiększamy swoją MOC! Wzrasta poziom naszej energii, lepiej pracuje nasz mózg, regeneruje się całe ciało.
  • Świadomy oddech pozwala nam spojrzeć w głąb siebie, przenieść uwagę z bodźców zewnętrznych do wewnątrz, a gdy go posłuchasz zintegruje ciało, uczucia, umysł i ducha.
  • Świadomy oddech jest skuteczną techniką radzenia sobie ze stresem – rozluźnia mięśnie, wprowadza umysł w stan wyciszenia. W efekcie bardzo często uwalniamy stres z poziomu komórkowego, a także blokady z podświadomości.

Prowadzę indywidualne sesje oddechowe i warsztaty w Krakowie i Warszawie, a także sesje online. Zapraszam klientów do podróży w głąb siebie, do tego, by wreszcie pozwolić sobie czuć całą paletę emocji. Podczas sesji oddechowych integrujemy je delikatnie, z czułością dla siebie. W efekcie moi klienci odzyskują moc osobistą, żyją pełniej i w zgodzie ze sobą oraz doświadczają naturalnego przepływu i radości życia. Zyskują odwagę i energię do działania.

Uwierz w swój oddech i wsłuchaj się w sygnały płynące z ciała, a zadzieje się MAGIA!

Nie wierzysz? Spróbuj! Serdecznie zapraszam 🙂
Alicja

©2024 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?