fbpx

Lubię być wśród ludzi, którzy dają mi siłę do mojego rozwoju w kierunku poszerzenia świadomości bycia, czucia oraz zrozumienia świata. Dlatego dbam szczególnie o to, by dawać to innym.

Choć moja ścieżka zawodowa obejmowała obszar matematyki, bankowości oraz controlingu finansowego fascynuje mnie dużo więcej. Od kilku lat zgłębiam gimnastykę słowiańską dla kobiet, która skupia się na oddechu i przepływie energii. Dzięki niej jestem w stanie czuć coraz pełniej swoją kobiecość.

Agnieszka Urbanek

TYCHY

agnieszkaurbanek@poczta.onet.pl
606 814 802

 

 

Dawno temu odkryłam siłę oddychania. Oddech daje mi zintegrowanie ciała z umysłem, uczuciami i duszą. Dzielę się z innymi moim doświadczeniem, umiejętnościami jako praktyk integrowania oddechem (CUUD Szkoła) i certyfikowany coach (WSB). Wspieram innych w możliwości czucia siebie i odkrywaniu jak każdy z nas jest bogaty w swoim wnętrzu. Uważam, że przeświadczenie o niezwykłości każdego z nas jest początkiem drogi do poznania siebie, cudownym narzędziem do uzyskania stanu spokoju i błogostanu. Moje doświadczenie w tym temacie da Ci poczucie spokoju wewnętrznego, bezpieczeństwa i zrozumienia siebie i świata.

Moja perspektywa patrzenia na ludzi i świat jest o wiele szersza. Interesuje mnie: biologia totalna, ustawienia hellingerowskie, osobista praca nad swoim rozwojem. Stąd z odpowiedzialnością oraz pasją  zapraszam do współpracy i spotkania na sesjach w odkrywaniu siebie.

©2023 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?