fbpx

Agnieszka Konopa

WARSZAWA

agnieszka.konopa7@gmail.com
509 183 015

 

Lubię słuchać, towarzyszyć ludziom z empatią, otwartością i uważnością w odkrywaniu, co w tym momencie jest dla nich najważniejsze. Porusza mnie możliwość uczestniczenia w ich przemianie,  w odwadze i zgodzie na uwolnienie tego, na co w tej chwili jest się gotowym.

Wydarzenia z przeszłości sprawiły, że tłumiłam uczucia, kumulowałam, zamrażałam w swoim ciele. To „nieczucie” okazało się bardzo kosztowne. Moje ciało i umysł zaczęły chorować. Doświadczyłam depresji i utraty dziecka. Stało się to jednocześnie początkiem wymagającej i niezwykle cennej drogi. Nauczyłam się o sobie dużo nowego, odkryłam wokół siebie niezwykłych ludzi, mentorów, którzy w mojej podróży wspierali mnie swoją obecnością, dzielili się wiedzą.

Dzięki studiom z Porozumienia bez Przemocy Marshalla Rosenberga odkryłam, jak wiele kryje się w nas uczuć i potrzeb. Jak ich zrozumienie i poznanie pozwala wspierać i budować w empatii. Studiom z Life Coachingu w Collegium Civitas jestem wdzięczna za umiejętność stawiania odpowiednich pytań. Przestałam pytać „Dlaczego?”, zaczęłam pytać „Po co?”, „Jaki to ma sens?”. Bliskiej memu sercu Szkole CUUD Coachingu Oddechem zawdzięczam zauważenie i danie uwagi mojemu ciału, odkrycie uwalniającej, transformującej mocy, jaka kryje się w naszym oddechu.

Jestem żoną, mamą, coachem oddechem, lubię słychać i skutecznie zachęcać do działania.

©2023 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?