fbpx

Agnieszka Górecka

WARSZAWA

agnieszka.gorecka07@gmail.com
tel: 693 034 030

Jest pedagożką, specjalistką w zakresie zdrowia seksualnego, trenerką rozwoju osobistego i coachem oddechem (www.bliskosiebie.com.pl). Ukończyła Nową Szkołę Oddechu. Od przeszło 15 lat towarzyszy ludziom w pogłębianiu wiedzy, rozwijaniu kompetencji społecznych oraz otwieraniu się na swoje potrzeby i uczucia. 
W pracy i życiu codziennym bliska jest jej idea Porozumienia bez Przemocy (NVC) wg. Rosenberga. Ukończyła roczną Szkołę Trenerów i Liderów Komunikacji opartej na empatii w „Dojrzewalni Róż”. 
Wieloletnia praca z osobami żyjącym z nieuleczalną chorobą – wirusem HIV, uwrażliwiła ją na potrzeby klientów znajdujących się w głębokim życiowym kryzysie.
Własna choroba – niepłodność – stała się początkiem długiej, trudnej i niezwykle cennej w jej życiu drogi. Ku macierzyństwu, odwadze, zaufaniu i ku lepszemu poznaniu samej siebie. Mniej rozumieć więcej czuć stało się od tej pory jej drogowskazem.
Dziś będąc mamą cudownej Lilki – wspiera inne kobiety mające problem z zajściem w ciążę. 
Z ciekawością i zaufaniem otwiera się na Nowe, na własnej ścieżce rozwoju osobistego.
Ukończyła warsztaty poświęcone seksualności kobiet u Karo Akabal oraz roczną szkołę rozwoju osobistego dla kobiet „WidnoKrąg” Kamy Jankowskiej.
Obecnie swój warsztat coacha oddechem doskonali na spotkaniach grupy Cuud Oddech oraz jest Asystentką w Szkole CUUD Coachingu Oddechem Grzegorza Pawłowskiego.
W swojej pracy z klientami indywidualnymi i grupowymi łączy klasyczne metody pracy oraz pracę z ciałem, ruchem, głosem i spajającą wszystko – praktyką obecności poprzez oddech. W kontakcie z drugim człowiekiem kieruje się uważnością, otwartością, empatią i zaufaniem, że zadziewa się to, co na ten moment dla danej osoby właściwe.

 

©2022 CUUD Szkoła Oddechu

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?