JEDZ, KOCHAJ, ODDYCHAJ – Oddech, Zmysły i Smaki Toskanii 26-30.09.2018, WŁOCHY

Witaj w objęciach Toskanii!

To niezwykła wyprawa. Podczas tego bogatego czasu poznasz przepiękną krainę, bogatą kulturę, nakarmisz mnóstwo zmysłów wspaniałym klimatem, pieszczącym słońcem, pysznym jedzeniem. Doświadczysz też innego trybu życia, innego tempa, zatrzymasz się na długie chwile, spowolnisz swój wewnętrzny zegar, doznasz głębokiej regeneracji na wielu poziomach.

Obok piękna świata wokół siebie posmakujesz bogactwa wewnętrznego. Nauczysz się cennych umiejętności, które zabierzesz ze sobą do domu. Będziesz mieć okazję oderwać się od codzienności, nabrać perspektywy, przygotować grunt pod zmiany i zapoczątkować je.

Doświadczysz transformujących sesji oddechowych, których efekty zabierzesz do co codziennego życia. Zdobędziesz też pierwsze szlify jako prowadzący sesje – coach oddechem, które potwierdzi na zakończenie wyjazdu dyplom: Coach Oddechem Poziom 1.

Szczegóły i zdjęcia: https://drive.google.com/open?id=1kplNkixRLNElVdvnpVsOOdKaatlUByl5

——————————————
ZARYS INFORMACJI PONIŻEJ
——————————————-

JEDZ, KOCHAJ, ODDYCHAJ – ODDECH, ZMYSŁY I SMAKI TOSKANII.
Jak oddychasz, tak myślisz, tak działasz i tak żyjesz. Ponad 70% energii czerpiesz z tego, jak oddychasz. Pełniejsze oddychanie to wzmacnianie siły, energii, większa kreatywność, poszerzone myślenie, rozładowywanie stresu, zdrowie, to powracanie do równowagi wewnętrznej.

Świadomy, pełny oddech rozpuszcza napięcia w ciele, które nie pozwalają nam na zmiany, na działanie. Zaburza to wewnętrzny spokój, zaciemniając umysł i tworząc niesprzyjające wyobrażenia. Częstym efektem jest poczucie niemożności, które staje się źródłem negatywnych emocji, blokujących decyzje i efektywne działania.

Integrując ciało, umysł i ducha uważnym oddechem, osiągamy równowagę, jasność i uwalniamy się od wielu nieświadomych blokad i niemożności. Oddech umożliwia efektywną transformację na subtelnych poziomach i poza logicznym, kontrolującym wszystko umysłem. Oddech pracuje szczególnie głęboko i delikatnie na poziomie emocjonalnym i duchowym.
W czasie warsztatu połączysz się ze swoim potencjałem. Poznasz wartościowe narzędzia, dzięki którym nawiążesz głęboki kontakt z samym sobą. W ten sposób uzyskasz wgląd w swoje wnętrze uzyskując odpowiedź na to, czego właśnie w swoim życiu najbardziej potrzebujesz. Zwykle uruchamia to proces przemiany, którą dzięki poznanym na warsztatach narzędziom, będziesz mógł kontynuować na co dzień.

Korzyści, jakie da Ci udział w warsztatach:
✔gruntowne obniżenie poziomu stresu, solidne wsparcie zdrowia
✔moc i skuteczność w realizacji marzeń i celów
✔poczucie bezpieczeństwa, wzrost lekkości i przyjemności życia
✔odwaga, większa łatwość w podejmowaniu decyzji i działania
✔witalność ciała i ducha, pasja, pełniejsze doświadczanie życia
✔rozpuszczenie zablokowanych emocji i dotarcie do wspierających wewnętrznych zasobów
✔uczucie zrelaksowania na głębokim poziomie

👉 Prowadzący: Grzegorz Pawłowski
Licencjonowany Coach ICC, Trener Biznesu, Coach Oddechem, Trener Rozwoju Osobistego, Praktyk NLP, Mgr Fizyki.
Wykładowca coachingu w Akademii Coacha w Wyższej Szkole Bankowej i w Collegium Civitas. Współautor programu Coachingowej Szkoły Trenerów na kierunku Trener Coach (Collegium Civitas).
Koneser praktycznego łączenia rozwoju osobistego, nauki i biznesu. W swej pracy kładzie nacisk na głębokie spotkania ze sobą i działanie. Od ponad 20 lat w rozwoju osobistym. Tworzy jedyne w swoim rodzaju programy szkoleniowe. Korzysta z bogatego doświadczenia i wypracowanych unikalnych narzędzi.
Poprowadził kilka tysięcy sesji indywidualnych i setki warsztatów. Esencjonalnie związany jest z szeroką formą rozwoju poprzez powrót do naturalnego oddechu jako niezwykle użytecznego narzędzia coachingowego.
Jest jednym z najdłużej działających trenerów w międzynarodowej szkole Breath Integration – INNER ADVENTURES PROGRAMMES INC. Colina Sissona.
Twórca środowiska pracy z oddechem w Polsce i założyciel Szkoły CUUD Coachingu Oddechem. Autor 2 książek: „Oddech – Oddychaj świadomie i żyj pełniej” „Lifecoaching w nurcie serca”.

Przykładowy rozkład dnia:
🔸Medytacja aktywna
🔸Śniadanie
🔸Warsztaty (4h)
🔸Obiad
🔸Rozrywka i wypoczynek (zwiedzanie, wycieczka, rowery, basen)
🔸Kolacja
🔸Opcjonalnie: warsztat, taniec, spotkanie w kręgu.

Przykładowe wycieczki dla chętnych:
🔸Zwiedzanie Florencji i Pizy
🔸Zwiedzanie doliny D`Orcia: Sieny, Montepulciano, San Gimignano
🔸Relaks w toskańskich termach
🔸Wizyty winnicach z degustacją najsłynniejszych win i serów
🔸Wizyta w fabryce oliwy wraz z degustacją
🔸Jazda konna, rowerowa, na skuterach.

🍇 Gdzie?
Wyobraź sobie miasteczko na szczycie wzgórza w samym sercu Toskanii, otoczone spektakularnymi widokami i nienaruszoną naturą, bogatymi tradycjami, fascynującą historią i sympatycznymi mieszkańcami… to TU.
Montaione stanowi doskonałą bazę wypadową na zwiedzanie. Znajduje się dokładnie pomiędzy Pizą (40km), Florencją (49km) i Sieną (48km) oraz San Gimignano (20km).
Zatrzymamy się w urokliwych apartamentach z basenem i zapierającymi dech widokami. Pośród wzgórz, gajów oliwnych i winorośli będziemy wzmacniać przepływ radości życia i celebrować przyjemność. Apartamenty Calanchi oferują bezpłatne WiFi oraz ogród z basenem.
Posiłki będzie nam przyrządzać w naszej kuchni kucharz z pobliskiego miasteczka. Dopiero wtedy zrozumiecie co to oznaczy „kuchnia włoska” i „jak u mamy”! Posiłki będą przygotowywane z lokalnych produktów, sezonowych, ze wszystkiego co dojrzewa w toskańskim słońcu lub żywi się tym co rośnie w ziemi ogrzanej tymi promieniami. Czeka nas pyszna kuchnia wegetariańska!

☛ Zapewnij sobie miejsce już TERAZ i uzyskaj zniżkę 100 euro! ☚

Co jest w pakiecie?
📌 Zakwaterowanie w apartamentach z basenem w Montaione
📌 3 wegetariańskie posiłki dziennie
📌 Transfery z i na lotnisko
📌 Warsztaty prowadzone przez Grzegorza (ok. 12h plus wieczorne bloki dodatkowe dla chętnych) oraz jego obecność podczas całego wyjazdu
📌 Ubezpieczenie podróżne
📌 Organizację oraz opiekę koordynatora Holistika przez cały czas trwania wyjazdu

Czego pakiet nie zawiera?
📌 Przelotu (bilet w obie strony kosztuje na dzień przygotowania oferty 400zł/os + ewentualnie bagaż nadawany)
📌 Wycieczek w czasie wolnym

Cena pakietu:
590 Euro (~2500zł) – dla wczesnych ptaków 🔔 🔥 👍
690 Euro (~2900zł) – cena regularna

☛ Zapewnij sobie miejsce już TERAZ i uzyskaj zniżkę 100 euro! ☚

Istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu oraz podróżowania z osobami towarzyszącymi, nie biorącymi udziału w warsztacie.
Miejsce gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości pakietu. Organizatorem wyjazdu jest Holistika specjalizująca się w organizowaniu warsztatów i wyjazdów rozwojowych. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przesunięcia wyjazdu jeśli minimalna liczba Uczestników nie zbierze się. Cena przygotowana dla grupy min 10 osób.

👉 Rezerwacje i pytania:
Ela Jaworska 794 400 119
Mail: holistika@holistika.com.pl
Facebook: https://web.facebook.com/Holistikatravel/

👉 Kontakt z prowadzącym warsztaty:
Grzegorz Pawłowski 605 584298
Mail: grzegorz@grzegorzpawlowski.com
www: www.grzegorzpawlowski.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress